Υψηλής απόδοσης αεροθερμικά ψύκτης & αντλία θερμότητας
Υψηλότερη απόδοση από την πιο αποτελεσματική κλασική μονάδα στον κλάδο με μειωμένη επιφάνεια βάσης. SCOP έως 4,28, SEER έως 5,60. Θερμοκρασία νερού εξόδου έως 58°C. Εποχιακή απόδοση +8% σε σύγκριση με την προηγούμενη γενιά ψυκτικών συγκροτημάτων με scroll συμπιεστές. Πολύ συμπαγές πλαίσιο, 50kW/m2. Εκτεταμένα όρια λειτουργίας (από -20, έως 52°C). Νέοι ανεμιστήρες υψηλής απόδοσης ήδη συμμορφωμένων με την επερχόμενη φάση του Κανονισμού European Ecodesign Erp.
![](https://bluebox.gr/wp-content/uploads/2023/03/tetris-sky-r7-icons.jpg)
200-750 kW
![](https://bluebox.gr/wp-content/uploads/2023/03/a32.jpg)